Sortiment zlatých prstenů

Nabídka zlatých prstenůV dnešní době se můžeme setkat se skutečně bohatou nabídkou zlatých prstenů. Zatímco v dobách minulých se bylo možné setkat pouze s prsteny ze žlutého zlata, v dnešní době už je tomu jinak. Zlaté prsteny jsou dnes k dostání v mnoha provedeních. Mezi nejpopulárnější rozhodně stále patří klasické a osvědčené žluté zlato, dech nabírá ale i tzn. bílé zlato, které se objevilo až v posledních letech. Bílé zlato je dnes velmi módní a na trhu se můžeme setkat takřka se stovkami produktů z tohoto kovu.

Aby toho nebylo málo, žlutým a bílým zlatem nabídka prstenů zdaleka nekončí. Setkat se můžeme také s červeným, zeleným nebo třeba modrým zlatem. Pokud máte zájem o unikátnější prsten na zakázku, není problémem docílit také dalších barev. Barva zlata se ovlivňuje přidáváním nejrůznějších kovů do čistého zlata. Po přidání stříbra, niklu nebo palladia vznikne bílé zlato. Oproti tomu červené zlato je vytvářeno slitinou zlata a mědi, která mu dodává kýžený červený nádech. Další barvy nejsou tolik oblíbené, nicméně je možné různé barvy zlata docílit. Pokud máte zájem o skutečně unikátní prsten, který třeba nikdo jiný na planetě nenosí, je ideální možností výroba na zakázku.

Často jsou také k dispozici nejrůznější kombinace. Můžeme narazit na žluté zlato kombinované s bílým zlatem, s červeným zlatem nebo také třeba se stříbrem nebo ocelí. U prstenů je velmi důležitá také dekorace. Prsteny se většinou osazují drahými kameny. V dnešní době je velmi populární zirkon, křišťál, ale také mořské perly. Pokud si chcete připlatit, není problém pořídit ani prsten s pravým diamantem. U takových šperků si ale opravdu dejte pozor na jejich původ, často se jedná pouze o padělky diamantu.

Dnešní nabídka zlatých šperků je opravdu nepřeberná a prakticky každý si v ní najde svůj vyvolený šperk. Rozhodně nekupujte první zlatý prsten, který uvidíte. Důkladně vybírejte a ptejte se i na případné otázky, ať vám radost z nového šperku nemůže nic překazit.

Aktuální nabídka zlatých prstenů

© 2024 Zlaté prsteny - Prsteny ze žlutého i bílého zlata